ROAD FEEDER SERVICE

cargo

ROAD FEEDER SERVICE

 

Jednym z głównych obszarów specjalizacji firmy jest transport ładunków lotniczych przemieszczanych transportem drogowym – ROAD FEEDER SERVICE.

Dotychczas przewozy RFS wykonywane były w ramach bezpiecznego łańcucha dostaw SPX, jedynie w oparciu o certyfikat potwierdzające spełnienie wymagań zgodnych z punktami 11.2.7 rozporządzenia wykonawczego UE 1998/2015. Obecnie wszyscy nasi kierowcy są przeszkoleni i posiadają certyfikaty zgodnie z punktem 11.2.3.9. Konsekwencją dotychczasowej aktywności było wystąpienie przez Coltrans z wnioskiem do Urzędu Lotnictwa Cywilnego przyznanie statusu zarejestrowanego agenta. W 2022 roku firma uzyskała status RA o numerze PL/RA/00073-01.

Działalność w segmencie Road Feeder Service firma Coltrans rozpoczęła w 2013, konsekwentnie zdobywając niezbędne doświadczenie i wiedzę. Pozwoliło to zaoferować naszym klientom przemyślane i dobrze zorganizowane rozwiązania. Elastyczne i odpowiedzialne podejście do klientów zaowocowało wieloletnią współpracą z liniami lotniczymi, GSA oraz operatorami logistycznymi i spedycjami lotniczymi.

Oferowane przez nas przewozy RFS oferowane są dla wszystkich typów dostaw tj.:

Door – Airport

Airport – Airport

Airport – Door

Naszym klientom umożliwiamy transport ładunków niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich grup z wyjątkiem grupy 1 I 7.

Przewozy są wykonywane przy wykorzystaniu pojazdów o zróżnicowanej ładowności oraz wymiarach przestrzeni ładunkowych przedstawionej w tabeli poniżej:

Kraje, w których samochody Coltrans wykonują przewozy RFS (Airport & Door)

Kontakt

COLTRANS Sp. z o.o.
ul. Estrady 1
05-080 Izabelin (Klaudyn)
tel.: (+48) 22 752 27 86
e-mail: coltrans(at)coltrans.pl
NIP: PL1182110633
KRS: 0000565968

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.