Nagrody i wyróżnienia

Nasza historia

Rozpoczęcie działalności

13 grudnia 1993

Firma rozpoczęła działalność 13 grudnia 1993 roku. Proces transformacji ustrojowo – gospodarczych sprzyjał w tamtym okresie założeniu własnej działalność gospodarczej. Mimo trudnych początków, ponieważ w pierwszym roku działalności na nasze przedsiębiorstwo składał się tylko jeden pojazd, udało nam się bardzo szybko rozwinąć skrzydła. Dzięki mądremu zarządzaniu, zatrudnieniu doświadczonej kadry spedytorskiej i wielu kierowców, wkrótce nasza firma rozszerzyła swoją działalność o kilkanaście nowych pojazdów.

Waga ciężka

18 września 2001

Z powodu coraz lepszej kondycji finansowej firmy Coltrans, kierownictwo podjęło decyzję o zakupieniu nowego rodzaju pojazdów ciężarowych. Oprócz solówek, od września 2001 roku nasza firma powiększyła swoją flotę o kilka ciągników siodłowych wraz z naczepami. Pozwoliło to na zdobycie wielu nowych klientów, a także na umocnienie swojej pozycji na rynku transportowym.

Nowa siedziba firmy

18 września 2007

Zakup wielu nowych samochodów oraz zatrudnienie kilkunastu nowych pracowników spowodowało nagły i szybki rozwój firmy Coltrans. Zarząd został zmuszony do zakupu nowego terenu pod samochody ciężarowe, a ponadto na wybudowanie nowej siedziby, w której mieści się nasze biuro po dziś dzień. Od momentu przeprowadzki, czyli od 18 września 2007 roku, wiele się w naszym biurze zmieniło. Przede wszystkim dobudowane zostało całe nowe piętro, czego wynikiem jest zatrudnienie nowych spedytorów oraz rozszerzenie naszej działalności i dokupienie nowych pojazdów. Oprócz zmiany budynku, nasza firma przeszła także prawdziwą rewolucją komputerową. Zarząd zainwestował w nowe oprogramowania, programy i komputery, które ułatwiły pracę naszym spedytorom i pozostałym pracownikom. Ulepszył się przepływ danych pomiędzy poszczególnymi działami, a także zamontowano systemy gps do monitorowania naszych samochodów.

Gazele biznesu

18 września 2010

W 2010 roku nasza firma została po raz pierwszy w historii wyróżniona w najbardziej prestiżowym rankingu małych i średnich firm w Polsce – Gazelach Biznesu organizowanym przez Puls Biznesu. Od 6 lat jesteśmy co roku umieszczani w tym plebiscycie na najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwo w Polsce. Istotnym elementem tego wyróżnienia jest fakt, że podczas wybierania tych przedsiębiorstw, pod uwagę brane są wyniki finansowe z trzech ostatnich lat. Jest to tylko potwierdzenie, że firma Coltrans jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym w branży transportowej.

Przekształcenie w Sp. z o.o.

3 lipca 2015

Firma Coltrans zmieniła swoją formę prawną ze spółki jawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Złoty certyfikat

18 września 2015

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to kolejne wyróżnienie przyznane firmie Coltrans. Po raz pierwszy otrzymaliśmy je w roku 2015, aby po raz kolejny uzyskać go w roku 2016. Podobnie jak Gazela Biznesu jest to certyfikat przyznawany tylko i wyłącznie firmom, które posiadają zbadaną płynność finansową, a ich poziom zadłużenia jest znikomy. Ponadto pod uwagę brane są także kontakty biznesowe i opinie tych partnerów.

Rysunki społeczności coltrans

Kontakt

COLTRANS Sp. z o.o.
ul. Estrady 1
05-080 Izabelin (Klaudyn)
tel.: (+48) 22 752 27 86
e-mail: coltrans(at)coltrans.pl
NIP: PL1182110633
KRS: 0000565968

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.